Najdłuższa podróż [2015]

Jest to dramatyczna opowieść z dwoma wątkami, które to w finale łączą się ze sobą. Fabuła filmu ma swój początek, kiedy to dochodzi do niespodziewanego wypadku samochodowego, w którym bierze udział starszy mężczyzna. Nieszczęśnik zostaje uwięziony w samochodzie i nie potrafi się z niego wydostać o własnych siłach.

W czasie gdy czeka na pomoc zaczyna wspominać, swoje dotychczasowe życie, które spędził u boku już nieżyjącej żony, która była jego największą miłością. Drugi wątek przedstawia młodą kobietę, która jest zakochana w przystojnym mężczyźnie, który uprawia bardzo niebezpieczną profesję ujeżdżania byków na zawodach rodeo, mimo wcześniejszego wypadku, który doznał w poprzednich zawodach.
 

Reklama:


player1

Dodatkowe informacje o filmie: Najdłuższa podróż [2015] do obejrzenia z Lektorem polskim
Oryginalny tytuł:
Najdłuższa podróż / The Longest Ride
Aktorzy: Britt Robertson (Sophia Danko), Scott Eastwood (Luke Collins), Alan Alda (Ira Levinson), Jack Huston (Młody Ira), Oona Chaplin (Młoda Ruth), Melissa Benoist (Marcia), Lolita Davidovich (Kate Collins), Elea Oberon (Pani Pfeffer), Kate Forbes (Matka Iry), Tiago Riani (Luiz), Danny Vinson (Larry Till), Hayley Lovitt (Dziewczyna na rodeo / Tancerka), Tracey Bonner (Pielęgniarka Wilson), Jaret Sears (Joe Parks), Hunter Burke (David Stein)
Reżyseria:
Craig Bolotin
Scenariusz:
George Tillman Jr.
Kraj:
USA
Rok produkcji :
2015
Polska premiera :
2015-06-12

 

Zdjęcia z planu filmowego

Najdłuższa podróż

Najdłuższa podróż

Wpisz ponownie

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>