Magic Mike XXL [2015]

Przed zakończeniem swojej kariery striptizerskiej członkowie zespołu, Kings of Tampa postanawiają dać ostatni niezapomniany występ. Dla swoich fanów urządzają nie zapomnianą imprezę, w której być może wystąpią ostatni już raz. Zespół od początku swojego istnienia zawsze cieszył się dużym powodzeniem i popularnością, ale jeden z członków grupy Mike, postanowił nagle zakończyć karierę striptizera.

Od tej pory pozostali członkowie Kings of Tampa, postanowili raz na zawsze skończyć z tym zajęciem. Ale nim to zrobią, to pragną odejść ze sceny w niezapomnianym stylu. Do Myrtle Beach postanawiają zaprosić legendarnego czempiona Magic Mike’a i dają czadu na ostatnim przedstawieniu. W drodze na ostatnie widowisko zatrzymują się kilkakrotnie na odpoczynek w Jacksonville i Savannah. W niezwykle piękny sposób powracają dawne wspomnienia i relacje, które przyczyniają się do odbudowania zerwanych więzi przyjaźni. W czasie trasy Mike i jego koledzy z zespołu opanowują nowe ruchy, które w krótkim czasie wprowadzają do swojego programu striptizerskiego.

 

Reklama:


player1

Dodatkowe informacje o filmie: Magic Mike XXL [2015] do obejrzenia z Lektorem polskim
Oryginalny tytuł:
Magic Mike XXL
Aktorzy: Channing Tatum (Magic Mike), Matt Bomer (Ken), Joe Manganiello (Big Dick Richie), Kevin Nash (Tarzan), Adam Rodriguez (Tito), Gabriel Iglesias (Tobias), Amber Heard (), Donald Glover (), Andie MacDowell (), Elizabeth Banks (), Jada Pinkett Smith (), Stephen Boss (), Michael Strahan (), Reid Carolin (), Crystal Hunt (Lauren)
Reżyseria:
Channing Tatum,Reid Carolin
Scenariusz:
Gregory Jacobs
Kraj:
USA
Rok produkcji :
2015
Polska premiera :
2015-07-17

 

Zdjęcia z planu filmowego

Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

Wpisz ponownie

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>